2017 Ekim ayından itibaren İstanbul’da Esra TANRIKULU tarafından kurulan ENTA Hukuk & Danışmanlık, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti vermekte olup, uyuşmazlıkları en verimli şekilde çözüme ulaştırmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmıştır. Kurucumuz ve ekibimiz finansal kurumlarda edinmiş olduğu uzun yıllara dayanan birikimleri ile kendi uzmanlık alanlarında uygulamanın gelişmesinde ve ticari risklerin yönetilmesinde öncü rol oynamıştır.

 ENTA’nın hedefi; Türkiye genelinde bulunan güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir. Hizmet sundukları alanlardaki uzmanlıkları ile, kriz yönetimindeki deneyimleri, doğru, etkin çözümleri ve sonuç odaklılığı ile çözüm sunmak, sonuç almak, uyuşmazlıkları etkin, hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme ulaştırmak, ihtilafları ortadan kaldırmak ve uzun dönemli ilişkiler üzerine odaklanarak verimli bir hizmet yönetimi sağlamaktır. Müvekkillerimizin hukuken uğrayabilecekleri zararları önlemek ve her türlü hukuki ihtiyaçlarına etkin ve güvenilir çözümler sunabilmek için ENTA olarak biz deneyimlerimiz ve uzmanlıklarımızla, müvekkillerimizin memnuniyeti için üst seviyede hizmet sağlamayı hedeflemekteyiz. Avukatlık hizmetini, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene uygun bir biçimde ve meslek kurallarına bağlı olarak sürdürmekte olan büromuz her birimi ileri düzeyde teknolojik altyapıyla donatılmış çalışma alanına sahiptir. 
 
 ENTA Hukuk&Danışmanlık İstanbul’da Çağlayan, Anadolu ve Bakırköy adliyesine ulaşım anlamında merkezi konumda yer almakta olup alt ve üst yapı olarak profesyonel çalışmaya uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte aşağıda açıklanan hizmet alanlarında, tüm Türkiye genelinde hizmet verme potansiyeline sahip güçlü iş ortakları ile İstanbul dışı uyuşmazlıklarda da etkin çözümler sunarak faaliyet göstermektedir.

esra tanrıkulu